en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Yüksek performans ve üstün teknolojiyi caddelere taşıyın!

 • LCD Gösterge Paneli

  DETAY
 • Yardımcı Kayar Kavrama

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

  DETAY
 • ABS

  DETAY
 • Acil Durum Fren Sinyalleri

  DETAY
 • Manuel Ayarlanabilir Süspansiyon

  DETAY
Sürüş Bilgilerini Takip Etmeniz İçin LCD Gösterge Paneli

Sürüş Bilgilerini Takip Etmeniz İçin LCD Gösterge Paneli

Yüksek Devirlerde Sürüşü Kolaylaştıran Yardımcı Kayar Kavrama

Yüksek Devirlerde Sürüşü Kolaylaştıran Yardımcı Kayar Kavrama

Caddelere Özel LED Aydınlatma

Caddelere Özel LED Aydınlatma

Patinaja Son Veren HSTC

Patinaja Son Veren HSTC

HSTC dilerseniz kapatabileceğiniz bir özelliktir. Kapalı olmadığı sürece tekerlekler arasındaki devir farkını düzenli olarak takip edip gerekli durumlarda yakıt enjeksiyonuna müdahale eder ve böylece Honda CBR650R’ın yere tam olarak tutunmasını sağlar.

Güvenli Frenleme için ABS

Güvenli Frenleme için ABS

Acil Durum Fren Sinyalleri

Acil Durum Fren Sinyalleri

Manuel Ayarlanabilir Süspansiyon

Manuel Ayarlanabilir Süspansiyon

 Honda Emre Siyah

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Siyah

Kırmızı

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda CBR650R Lastik Ölçüleri Nedir?

Honda CBR650R için ön tekerlekte 120/70 ZR17 58W, arka tekerlekte ise 180/55 ZR17 73W kullanmanızı öneririz. Honda mühendisleri tarafından geliştirilen tasarım nedeniyle farklı boyutlara sahip lastiklerin kullanılması, tutunma açısından fark oluşturabilir. Lastik ölçüleri ile ilgili detayları öğrenmek için Honda CBR650R’ın kullanım kitapçığını inceleyebilirsiniz.

Honda CBR650R Kimler İçin Uygun?

Honda CBR650R, A sınıfı ehliyete sahip motosiklet sürücüleri tarafından kullanılabilir. Ancak ehliyete sahip olmak tek başına yeterli değildir. Pist ruhunu caddelere taşıdığı için yüksek süratlere kolayca çıkabilen CBR650R’ı kullanmak isteyen sürücülerin en az birkaç yıldır motosiklet kullanıyor olması önerilir. Buna ek olarak sürüş eğitimleri konusunda deneyimli Safety Türkiye ekibimizin düzenlediği gelişim seanslarına katılmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sürüş sırasında zorunlu olan kaska ek olarak el bileği, ayak bileği, diz, dirsek ve omurga gibi alanları koruyan ekipmanların da kullanılması önemlidir.

Honda CBR650R Kredi Fırsatlarından Nasıl Yararlanılır?

Honda CBR650R için dönemsel olarak çeşitli fırsatlar sunulur. Bu fırsatlardan yararlanabilmek için Honda motosiklet kampanyalarını takip etmeniz gerekir. Böylece uygun seçenekleri kullanabilir ve hayallerinizi süsleyen CBR650R’a kolayca ulaşabilirsiniz. 

Honda CBR650R Aksesuarlarının Fiyatları Ne Kadar?

Honda Yetkili Bayilerinde bulabileceğiniz CBR650R aksesuarlarının geniş bir fiyat skalası bulunmaktadır. Tamamı Honda mühendisliği ile geliştirilen orijinal aksesuarlar, herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre kullanabileceğini şekilde tasarlanmıştır ve yüksek kaliteli materyallerle imal edilmiştir. 

Honda CBR650R mı, Honda CBR1000RR-R Fireblade SP mi?

Honda CBR1000RR-R Fireblade şu ana kadar ürettiğimiz en güçlü motosiklettir. Temel olarak sahip olduğu motor hacminin etkisiyle Honda CBR650R’da daha düşük bir güç ve daha kontrollü bir performans sunulmaktadır. Ancak her iki motosiklet de yüksek süratlere kolayca ulaşabilir ve herhangi bir sorun yaşamadan pist yarışlarını tamamlayabilir. Şehir içi kullanım açısından CBR650R daha rahat bir kullanım imkanı sunabilir. Son olarak CBR650R, CBR1000RR-R Fireblade SP’ye göre biraz daha uygun fiyatlı bir motosiklettir. Kısacası sürüş tarzınıza, beklentinize ve bütçenize göre Honda motosiklet ailesinin supersport seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

KAMPANYALAR

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM